Czy wiesz, że…
W przeciągu ostatnich piętnastu lat średnia cena 1 hektara gruntu na terenie Warmii i Mazur wzrosła o 600%?

Inwestycja w ziemie

Przyjęło się, że najlepszym sposobem na inwestowanie środków są papiery wartościowe, czy zakup lokali na sprzedaż lub pod wynajem.

Całkowicie pomijane są natomiast inwestycje w ziemię. Dobrze zaplanowany i zaprojektowany zakup ziemi w starannie wybranym regionie, jakim na przykład są polskie Mazury, to nie tylko świetna inwestycja, ale również doskonały sposób na dywersyfikację swojego portfela inwestycyjnego.

Taki zakup podnosi rentowność wszystkich posiadanych inwestycji, minimalizuje ich ryzyko, a do tego niesie ze sobą perspektywę bardzo atrakcyjnych zysków.

Zamów konsultację

Preferowane godziny kontaktu

Wszystko zaczyna się od

rozmowy.

Bezpieczna inwestycja

 

Dobrze zaprojektowany portfel inwestycyjny powinien być zróżnicowany nie tylko pod względem ryzyka inwestycji, ale również pod względem ich charakteru. Papiery wartościowe, metale szlachetne, nieruchomości, ziemia – to sposób na zarządzanie zarówno zyskami, jak i ryzykiem. Inwestycja w ziemie na Mazurach to dodatkowo ogromna perspektywa rozwoju. Nie dość, że znajdujące się tam grunty są najtańsze w perspektywie całej Polski, to obecnie region jest fazie rozwoju, co w przyszłości zapewne zaprocentuje w wartości znajdujących się tam ziem.

Kolejnym argumentem jest to, że na Mazurach można kupić grunty z linią brzegową jezior, które w Polsce są dziesięciokrotnie tańsze niż w Niemczech. To otwiera możliwości dalszej sprzedaży inwestorom z terenu całej Unii Europejskiej.

 

Ziemia jest dobrem ograniczony. Nie da się jej wyprodukować dodatkowo. Jeżeli dziś kupisz dla siebie działkę, to nikt inny w tym samym miejscu jej już nie kupi.

Inwestowanie w ziemię, to tego rodzaju rozwiązanie, które przyniesie Ci korzyści.

Z jednej strony możesz sobie tę inwestycję zostawić i czekać na dogodny moment ze sprzedażą, z drugiej możesz z niej korzystać i stworzyć sobie miejsce na rekreację. Z jeszcze trzeciej strony, możesz na tym stale zarabiać poprzez dzierżawę i udostępnianie. Z jednej strony zarobisz przy sprzedaży (ceny gruntów nieustannie rosną!), z drugiej zapewnisz sobie stały dochód.

Czy wiesz, że w przeciągu ostatnich piętnastu lat średnia cena 1 hektara gruntu na terenie Warmii i Mazur wzrosła o 600% (!).

A to nie jest koniec zmian. Region jest w fazie rozwoju. To oznacza, że wartość znajdujących się na jego terenie gruntów będzie nieustannie rosła. Co więcej, to tereny, które cechują się bardzo dobrym klimatem i niskim zanieczyszczeniem powietrza.

Obserwując obecnie dominujący trend na to, co zdrowe, spędzanie wolnego czasu na Mazurach za chwilę stanie się nie tylko przyjemne, ale wręcz modne, a za taki luksus wielu jest w stanie zapłacić ogromne pieniądze.

Rośnie też zainteresowanie wydawaniem pieniędzy na rekreację. Naturalne ukształtowanie Mazur powoduje, że jest to idealne miejsce na wakacje czy spędzenie weekendu, nie tylko w sezonie wiosenno letnim, ale również i po nim. To sprawia, że ziemią na Mazurach coraz częściej interesują się deweloperzy, którzy wznosić tam będą pensjonaty i hotele.

Jeżeli,więc dziś kupisz ziemię, to za rok, dwa czy dziesięć, sprzedasz ją z zyskiem. Skąd ta pewność? Ponieważ ziemia jest dobrem ograniczony. Nie da się jej wyprodukować dodatkowo. Jeżeli dziś kupisz dla siebie działkę, to nikt inny w tym samym miejscu jej już nie kupi.

Mazury - inwestycje w ziemię

Mazury - inwestycje w ziemię

Mazury - inwestycje w ziemię

Mazury - inwestycje w ziemię

Zaufanie to podstawa

W Holiday Properties korzystamy z szerokiej palety produktów inwestycyjnych partnerów krajowych i zagranicznych. Dzięki temu oferujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do warunków rynkowych. Od produktów opartych o rynek kapitałowy, aż po szeroki rynek nieruchomości i metali szlachetnych.

Nie popełniamy błędów dzisiejszych instytucji finansowych oferując rozwiązania, na których jedynie one zarabiają. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, a jednocześnie poszukujemy rozwiązań inwestycyjnych, które systematycznie budują swoją wartość.

Zaufanie to podstawa, dlatego bierzemy odpowiedzialność za rozwiązania inwestycyjne, które proponujemy. Lokujemy w nich nie tylko środki klientów, ale także kapitał własny. Gdy dana inwestycja przyniesie zysk, zarabiamy wspólnie.

Dzięki takiemu podejściu pomnażanie powierzonego nam majątku jest dla nas równie ważne, co dla Państwa. Odkryj naszą ofertę dla wspólników biznesowych.

Zamów konsultację

Preferowane godziny kontaktu

Wszystko zaczyna się od

rozmowy.